Fenomenbet Giriş Adresi

fenomenbet giriş adresi

Fenomenbet giriş adresi güncellenmiştir. Bilgi teknolojileri iletişim kurumu kararı ile hakkında kapatılma kararı verilen fenomenbet sitesi zorunluluk nedeniyle adres değişikliğine gitmiştir. Artık Türkiye’de, Türkiye ip adreslerinde kullanılması gereken adresin, fenomenbet190 olduğu görülmektedir.

Fenomenbet Neden Kapatıldı?

Fenomenbet giriş adresi değiştirilmiştir. Değiştirilme sebebinin altında bildiğiniz gibi, site hakkında verilen kapatılma kararı bulunmaktadır. Fenomenbet neden kapatıldı? Site hakkında verilen kapatılma kararının temelinde, 2015 yılında yurt dışında kurulan şirket bulunmaktadır. Site hakkında verilen kapatılma kararının temelinde, yurtdışından alınan lisans belgesi bulunmaktadır. Verilen kapatılma kararının temelinde, para ile oyun oynanıp, para kazanma şansının yaratılması bulunmaktadır. Sizde tüm bu gerekçelere istinaden, Türkiye’de giriş yapmaya çalıştığınızda, problem yaşıyor olabilirsiniz. Ancak problem çözümsüz değildir. Problem şirketin bu uygulamayı aldığı tedbir ile birlikte, çok çok kısa süre içerisinde, 1 saat içerisinde ortadan kaldırılmaktadır.

Fenomenbet Giriş Adresi Kimlere Bildiriliyor?

Adres değişikliği yapıldığında bildirimin farklı seçenekler ile yapıldığı görülmektedir. Fenomenbet giriş adresi kimlere bildiriliyor? Bahis yapan ya da yapmak isteyen, spor haberlerini takip eden herkese, fenomenbet üyelik işlemini yapan ya da yapmayan herkese, yeni giriş adresi bildirilmektedir. Fenomen bet giriş adresi kimlere bildiriliyor? Sorusunun karşılığında, üye olan ve üye olmayan herkes bulunmaktadır. Üye olanlara elektronik posta ve SMS aracılığı ile bildirilmektedir. Üye olanlara, siteyi ziyaret edip, inceleyen ve üye olmak isteyenlere, Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal medya hesaplarından bildirim yapılmaya, duyuru yapılmaya devam edilmektedir.

Fenomenbet Adresi SMS İle Gönderilir mi?

Fenomenbet giriş adresi değiştirilmiş, fenomenbet190 olacak şekilde bir belirlemenin daha yapıldığı görülmüştür. Peki bu adres bildirimi çalışmalarında kullanılan SMS sistemi var mıdır? Fenomenbet adresi SMS ile gönderilir mi? SMS uygulaması, fenomenbet sitesi tarafından iletişim, duyuru amacıyla kullanılan bir sistemi işaret etmektedir. Üye olmak isteyen herkes, cep telefon numarasını paylaşmak zorundadır. Paylaşılan cep telefon numarasına, fenomenbet sitesi hakkında kısa mesaj gönderilmektedir. Bilgi akışının sağlandığı görülmektedir. Gönderilen mesajlardan bir tanesini de yeni giriş adresi meydana getirmektedir. Elbette SMS aracılığı ile yeni giriş adresi bildirilir ancak, burada küçük bir detaydan bahsedilmesi mutlaka gerekecektir. SMS ile yeni giriş adresini almak istiyor iseniz, SMS iptal, SMS engelleme işlemini yapmamanız gerekecektir. Eğer bu yönde bir başvuru yapıp, SMS engelleme ya da SMS iptal işlemini gerçekleştirmiş iseniz, yeni giriş adresini almanız gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Böyle bir durumda diğer bilgilerin durdurulup, sadece ve sadece yeni giriş adresinin gönderilmesi şeklinde bir uygulama yoktur.