Fenomenbet Şikayet Var

Fenomenbet şikayet var

Fenomenbet şikayet var şeklinde bir durumu gündeme getirmeyi planlıyor iseniz, müşteri hizmetlerine ulaşın. Kesintisiz hizmet veren müşteri hizmetlerinden, her türlü desteği aldığınızı göreceksiniz. Şikayet bildiriminin müşteri hizmetleri tarafından alındığı, değerlendirildiği, incelendiği ve kullanıcılara geri dönüş sağlandığı görülmektedir.

Fenomenbet Şikayet Var veElektronik Posta Şikayet Bildirimleri

Fenomenbet şikayet var şeklinde bir bildirimi gündeme getirebileceğiniz ilk bölüm, sitenin elektronik posta adresleri olacaktır. Fenomenbet elektronik posta şikayet bildirimleri şikayet konusuna göre 4 farklı elektronik posta adresine yapılabilmektedir.

[email protected],

[email protected],

[email protected],

[email protected] elektronik posta adreslerine şikayet konularını gönderebilirsiniz. Temel konular için destek ve info, para yatırma çekme işlemleri için finans, belge talepleri, belge gönderimi ve işlemleri için belge yazılı elektronik posta adresini kullanmanız yeterlidir.

Fenomenbet Canlı Destek İle Şikayet Bildirimi

Canlı destek hattının meydana getirilmesi sadece yardım taleplerinin karşılanması anlamına gelmemektedir. Fenomenbet canlı destek ile şikayet bildirimi de yapabilirsiniz. Canlı destek bölümünü açıp, görüşme başlattığınızda, karşılaştığınız problem her ne ise gündeme getirebilirsiniz. Fenomenbet canlı destek bölümünün olması, şikayet konularının alınmayacağı, incelenmeyeceği çözüme kavuşturulmayacağı anlamına gelmemektedir. Sadece şöyle bir detaydan bahsedilebilir. Görüşme esnasında hesaplarınızda inceleme yapılması gibi bir durum ortaya çıkabilir. Bu durumda canlı destekte görüştüğünüz müşteri hizmetleri, sizlerden müsaade isteyecektir. İnceleme işlemine müteakip geri dönüşün elektronik posta aracılığı ile yapılacağını bildirecektir. Elektronik posta aracılığı ile tarafınıza dönüş yapılıp, şikayet konusu ortadan kaldırılacaktır.

Fenomenbet Şikayet Çözüm Süresi

Fenomenbet şikayet var şeklinde bir bildirimi müşteri hizmetlerine gönderdiğinizde, hızlı bir şekilde tepki aldığınızı göreceksiniz. Fenomenbet şikayet çözüm süresi bildirim konusuna göre değişiklik gösterebilir ancak, hiçbir şekilde, hiçbir bildirimde 24 saatlik işlem süresini geçmeyecektir. Maksimum süre 24 saat olarak belirlenmiştir. Elektronik posta gönderilerine genelde 60 dakika gibi çok kısa bir süre içerisinde geri dönüş yapıldığı tespit edilebilmektedir. Maksimum sürenin 24 saat olduğunu bir kez daha belirtelim. Hızlı bir şekilde çözüm almak istiyor iseniz, birkaç konuya dikkat etmelisiniz. Her şeyden önce, şikayet bildirimini üye olan şahsın yani sizlerin adına kayıtlı, sistemde bulunan elektronik posta adresi üzerinden yapmalısınız. İlgili departmana yönlendirme yapılıp, hızlı bir şekilde dönüş yapılması için, konu bölümünü doldurmalısınız. Para yatırma şikayeti, para çekme şikayeti, bonus gibi ifadeleri kullanmanız tavsiye edilecektir. Bu sayede alınan elektronik posta, doğrudan ilgili departmana gönderilecektir. Mariobet Departmanı tarafından inceleme yapılıp, daha hızlı bir şekilde, daha güvenli bir şekilde sizleri geri dönüş yapıldığı tespit edilecektir.