Rakeback Bonusu Veren Siteler

Rakeback Bonusu Veren Siteler

Rakeback bonusu veren siteler poker oyunu oynayan ya da oynamak isteyen kullanıcılara bu promosyon seçeneğini vermektedir. Bu promosyon sadece ve sadece poker oynayan ya da oynamak isteyenlere verilen bir promosyondur. Canlı casino oyunlarının ve benzer oyunların tamamını kapsamamaktadır. Özel oyun için, özel bir promosyon seçeneği olduğu görülmektedir. Promosyonun elbette ki alımı, kuralları bulunmaktadır. Bu yazı içeriğinde, bu promosyonu nasıl alıp, nasıl kullanacağınızı sizlere anlatmaya çalışacağız.

Rakeback Bonusu Veren Siteler Bonus Nasıl Alınıyor?

Önce rakeback bonusu nasıl alınıyor? Sorusundan başlayalım. Poker oyunlarına katılım sağlamanız gerekecektir. Poker oyunlarına katılım sağlayabilmeniz için, masa komisyonu ödemeniz gerekecektir. Promosyon bu aşamada kullanılır hale gelmektedir. Poker oynamak amacı ile pot miktarının yaklaşık olarak %3 oranında masa komisyonu ödeyeceksiniz. Ödediğiniz masa komisyonu, fenomenbet rakeback promosyonu ile belirli bir oranda sizlere geri verilecektir. İki farklı uygulama ile alabilirsiniz. Bazı sitelere baktığınızda, masa komisyonu ödendikten sonra, otomatik olarak hesaplara dahil edildiği görülmektedir. Bazı sitelere baktığınızda ise, masa komisyonu ödendikten sonra, canlı destek ile görüşüp, promosyonun talep edilmesi gerektiği ifade edilmektedir. Her iki uygulamada da mutlaka bu promosyonu alacaksınız.

Ne Kadar Rakeback Bonusu Veriliyor?

Parasal ya da oransal açıdan ne kadar rakeback bonusu veriliyor? Sorusuna da şu şekilde cevap verebiliriz. Ödediğiniz masa komisyonunun %50 oranında alabilirsiniz. Ödemiş olduğunuz komisyonun %60 oranında alabilirsiniz. Ödemiş olduğunuz komisyonun %65 oranında alabilirsiniz. Ödemiş olduğunuz komisyonun %70 oranında alabilirsiniz. Betpas oradaki oranlar, sitelere göre poker oyunları konusunda hizmet veren sitelere göre değişim gösterebilmektedir. En düşük sınırı genelde %50, en yüksek sınırı ise genelde %70 oranında bulunmaktadır. Oldukça kullanışlı ve yüksek değerli bir promosyon olduğu dikkat çekmektedir.

Rakeback Bonusunu Nakit Çekebilir miyim?

Rakeback bonusu veren siteler tarafından verilen bu promosyon, iki farklı şekilde kullanım imkanına sahiptir. İlk kullanım şekli, alınan promosyon ile yeniden poker oyunlarında, poker oyun masalarında yer alınmasıdır. Promosyon ile poker oynayabilir, promosyon ile poker oyunlarından para kazanma şansını elde edebilirsiniz. Diğer kullanım şekli ise, rakeback bonusunu nakit çekebilir miyim? Sorusunun karşılığıdır. Evet bu promosyonu, diğer promosyonlar gibi nakit olarak çekebilirsiniz. Bunun için aldığınız promosyon üzerinden çevrim işlemini yapmanız gerekecektir. Çevrim işlemi 10 Türk Lirası değerinde promosyon hesapta biriktikten ya da görüldükten sonra yapılmaktadır. 1 Türk Lirası değere sahip poker masalarında ya da daha yüksek değere sahip poker masalarında aldığınız promosyonu kullanmanız, çevrim işlemi anlamına gelecektir.